Sigorta Teklif
  Ana Sayfa  
  Hemen Teklif Al  
  Sigorta Ürünlerimiz  
  Trafik Sigortası  
  Kasko Sigortası  
  Konut Sigortası
  İşyeri Sigortası
  Sağlık Sigortası
  DASK Sigortası
  Bize Ulaşın

Sigorta Teklif
Sigorta İş Olanakları

» Kasko Değer Listesi
» Sigorta Firmaları

Sigorta - Trafik Sigortası - Araç Sigortası
 

TÜM EV KONUT SİGORTASI

Sigorta Teklif

İster ev sahibi olun, ister kiracı evinizdeki yaşamı garanti altına alabilir, yitirdiklerinizin yerine yenilerini koyabilirsiniz.

Ev Sigortası


Tüm Ev Sigortası ile hangi riskler teminat altında?


Yangın, yıldırım, infilak, sel/su baskını, dahili su, fırtına, yer kayması, duman, kötü niyetli hareketler ve terör gibi toplumsal olaylar, hava ve kara taşıtları çarpması, hırsızlık, enkaz kaldırma masrafları, yakıt sızması, kira kaybı ve geçici ikametgâh masrafları...
Ayrıca, Ferdi Kaza, elektrik hasarı, kişisel eşyalar gasp, kapkaç ve/veya yankesicilik teminatlarını da verir. Allianz hem ev sahiplerine hem de kiracılara, Tüm Ev Sigortası'na rahatlıkla sahip olma imkanı sağlar.

Tüm Ev Sigortası'nın avantajları neler?

Diyelim ki evinizde bulunan televizyonunuzun ya da müzik setinizin başına bir şey geldi. Ya da evinizi su bastı, ses ve görüntü sisteminiz zarar gördü. Hiç dert etmeyin çünkü belli teminatlarla kaybettiklerinizi yerine koyabilirsiniz.
Dilerseniz deprem, cam kırılması hasarlarını ya da fırtına sonucu uydu anteni ve klima cihazı gibi dış ünitelerde oluşabilecek zararları da teminat altına aldırabilirsiniz.
Eğer kiracı iseniz, yaptırdığınız boya, badana, sabit dekorasyona gelecek hasarları da belirli bir limitle poliçe kapsamındaki risklere karşı güvence altına alabilirsiniz.
Tüm Ev Sigortası, komşularınıza, kiracınıza veya ev sahibinize yangın, infilak, dahili su , duman gibi risklerin verebileceği zararları da teminat altına alıyor.

İndirim avantajlarından da yararlanabilirsiniz!

Dilerseniz sigorta priminizi %2,5 indirimle peşin ödeyebilirsiniz.
Silahlı Kuvvetler mensubuysanız %10 prim indiriminden yararlanabilirsiniz.
Poliçenin herhangi bir tazminat talebine konu olmaması ve aynı sigortalı namına kesintisiz olarak yenilenmesi koşuluyla yenileme primleri %30'a varan indirime tabi tutulur.
Ayrıca, birden çok konutunuza Ev Sigortası yaptırmanız durumunda %10'a varan konut çokluğu indiriminden de faydalanabilirsiniz.


Kısacası...

Allianz, evinizi tehdit eden pek çok riske karşı Tüm Ev Sigortası sayesinde sizlere uygun fiyat seçeneklerine sahip geniş kapsamlı bir sigorta sunuyor. Evinizde yıllar boyu daha rahat, daha huzurlu yaşayabilmeniz için.
Tüm Ev Sigortası'nın sunduğu teminatlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için sizi Allianz acentelerine bekliyoruz.
Hem ev sahiplerine hem de kiracılara...
Tüm Ev Sigortası, size yaşamınızın gereklerine ve risklerine göre düzenlenmiş bir ev sigortası sunuyor. 
Evinizde gönül rahatlığıyla oturmanız dileğiyle....


Size özel en uygun fiyatı almak için lütfen buraya tıklayınız.

 
 
 
 
Ana Sayfa | Sigorta Türleri | Zorunlu Trafik Sigortası | Kasko Sigortasi | İşyeri Sigortası | Sağlık Sigortası | Zorunlu Deprem Sigortası | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2013 Sigorta Kasko. Tüm Hakları Saklıdır.