Sigorta Teklif
  Ana Sayfa  
  Hemen Teklif Al  
  Sigorta Ürünlerimiz  
  Trafik Sigortası  
  Kasko Sigortası  
  Konut Sigortası
  İşyeri Sigortası
  Sağlık Sigortası
  DASK Sigortası
  Bize Ulaşın

Sigorta Teklif
Sigorta İş Olanakları

» Kasko Değer Listesi
» Sigorta Firmaları

Sigorta - Trafik Sigortası - Araç Sigortası
 

İSVİÇRE SİGORTA

Ergo_Logo

ÜRÜNLER

 
ÜRÜNLER
YangınOlmaz ama... Olası risklere karşı geleceğe güvenle bakmak için Yangın Sigortası yaptırın!
Oto Dışı KazaSahip olduğunuz değerleri Oto Dışı Kaza Sigortaları ile güvence altına alın!
NakliyatKara ve deniz taşımacılığında, aracınızı ve yükünüzü Nakliyat Sigortaları ile güvence altına alın!
SağlıkUzun ve sağlıklı bir yaşam sizi bekliyor... Sağlık Sigortası yaptırın, sağlık hizmetlerinden en iyi şartlarda yararlanın!
Oto KazaOto Kaza Sigortası yaptırın, yola güvenle çıkın...
MühendislikProjelerinizi riske atmayın, olası kazalara karşı Mühendislik Sigortaları ile güvence altına alın!
TarımOnca emek harcayarak yetiştirdiğiniz ürünlerinizi ve hayvanlarızı Tarım Sigortaları ile güvence altına alın...

HAKKIMIZDA ERGOİSVİÇRE Sigorta Hakkında Yönetim Kurulu Yönetim Kadrosu Finansal Bilgiler Mali Tablolar - Dipnotlar Faaliyet Raporları ÜRÜNLER Yangın İşyeri Paket Sigortaları Bizim Konut Sigortaları Zorunlu Deprem Sigortası Eczane Paket Sigorta Poliçesi Tıp Paket Sigortası Eğitim Paket Sigortası Akaryakıt Paket Sigortası Otel Paket Sigortası Oto Kaza Kasko Sigortası Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası Ferdi Koltuk Sigortası Zorunlu Karayolu Taşıyıcılık Mali Sorumluluk Sigortası Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası Motorlu Araçlarla İlgili Mesleki Faaliyetlerde Bulunanlar İçin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Hukuksal Koruma Sigortası Yeşil Kart Sigortası Trafik Plus Sigortası Oto Dışı Kaza Ferdi Kaza Sigortası (Bireysel/Grup) Sorumluluk Sigortaları Para Sigortaları Seyahat Sağlık Sigortası Mühendislik Makine Kırılması Sigortası Elektronik Cihaz Sigortası İnşaat All Risks Sigortası Montaj All Risks Sigortası Doğalgaz Tesisat Sigortası Nakliyat Yurt İçi Taşıyıcının Mali Mesuliyeti Sigortaları Emtia Nakliyat Sigortaları CMR (Taşıyıcının Yurt Dışı Sorumluluğu) Sigortası Tekne/Yat Sigortaları Tekne/Yat İnşaat Sigortası Tarım Dolu Sigortaları Sera Sigortaları Hayvan Hayat Sigortaları TARSİM (Tarım Sigortaları Havuzu) Hakkında Sağlık

Kasko SigortasıYarı yolda kalmamak için Kasko Sigortası yaptırın; aracınızın uğrayabileceği hasarları güvence altına alın!
Kasko Sigortası, karayollarında hareket edebilen her türlü nakil aracınızın gerek hareket gerekse durma halindeyken uğrayabileceği zararları güvence altına alır.

Kasko Sigortası; hasar, araç sahibinin kendi hatası sonucu meydana gelmiş olsa bile temin etmektedir. Ayrıca istenirse araç yardım hizmetleri de (asistans) teminata dahil edilebilmektedir.

Çarpma, çarpılma, çarpışma
Yanma
Çalınma, çalınmaya teşebbüs
Sel ve su baskını
Deprem ve yanardağ püskürmesi
Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör
Enflasyon (Üretici Fiyat Endeksi'ne göre)
Otomatik değer artışı (ödenen hasar sonrası araç değerinin primsiz olarak hasar öncesi meblağa yükseltilmesi)
İhtiyari mali sorumluluk (aracın işletenine yöneltilebilecek sorumluluğun Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası limitleri üzerinde olan kısmının - bedeni ve maddi olmak üzere - temin edilmesi)
Ferdi Kaza Sigortası (Bir kaza neticesinde araçta seyahat eden yolcu, sürücü ve sürücü yardımcılarının isim belirtilmeden yaşam kaybı, sürekli sakatlık ve tedavi masraflarının karşılanması)
Oto Kasko Sigortası'nın teminat kapsamı, istenildiği taktirde aşağıdaki ek teminatlarla genişletilebilmektedir.

Sigara yanığı
Yetkili olmayan kişilerce çekilme
Asistans hizmetleri
Kıymet kazanma (poliçe teminatına giren herhangi bir hasar sonucunda ödenecek tazminat tutarından eskime düşülmemesi)
Sıfır kilometre hususi araçlara, araç alındığında sigortalanması şartıyla, aracın çalınması ya da tam ziya olması halinde anahtar teslim değerinin ödenmesi
Aracın anahtarının kaybolması, çalınması nedeniyle aracın güvenliğini sağlamak için yapılan anahtarın kopyalanması, alarm veya immobilizerin yeniden kodlanması, komple kilit kontak setinin değiştirilme masraflarının karşılanması
Araçta bulunan çanta, gözlük vb kişisel eşyanın poliçe üzerinde belirtilen rakam dahilinde temin edilmesi
Hukuksal Koruma Teminatı: Araç sahibi veya sürücü sıfatı ile size veya aracınıza yüklenebilecek sorumluluklarda hukuksal çıkarınızı koruyabilir, uyuşmazlıkları önleyebilmek için açacağınız davanın masraflarını karşılayabiliriniz.
Hasarsızlık koruma teminatına sahip poliçelerde, poliçe süresi içinde oluşabilecek tek bir hasarda, hasarın tazmininden sonra yenileme döneminde hasarsızlık indirimi, geçmiş dönem ile aynı oranda devam edecektir.

Hasarsızlık indirimi uygulamamız, ses-görüntü ve iletişim cihazları ile deprem primleri hariç olmak kaydıyla, kasko net primi üzerinden ve birinci yenileme döneminden başlamak üzere, dört ardışık kademede yapılmaktadır. Tek cam ve tek radyo-teyp hasarlarında, hasarsızlık indirimi anlaşmalı cam ve radyo-teyp servislerimizin kullanılması halinde, hasarsızlık indirimi devam etmektedir. Anlaşmalı servis kullanılmaz, ancak başka hasar da olmaz ise; poliçe, üzerinde yazılı indirim oranı ile yenilenmektedir.

Kasko poliçelerimizin fiyatlandırılmasında, hususi kullanımlı araçlar için bayan-erkek sürücü ayrımı yapılmakta, ayrıca erkek sürücüler için yaş aralıklarına göre indirimler uygulanmaktadır.


Sigorta Firmaları Listesi

 
 
 
 
Ana Sayfa | Sigorta Türleri | Zorunlu Trafik Sigortası | Kasko Sigortasi | İşyeri Sigortası | Sağlık Sigortası | Zorunlu Deprem Sigortası | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2019 Sigorta Kasko. Tüm Hakları Saklıdır.