Sigorta Teklif
  Ana Sayfa  
  Hemen Teklif Al  
  Sigorta Ürünlerimiz  
  Trafik Sigortası  
  Kasko Sigortası  
  Konut Sigortası
  İşyeri Sigortası
  Sağlık Sigortası
  DASK Sigortası
  Bize Ulaşın

Sigorta Teklif
Sigorta İş Olanakları

» Kasko Değer Listesi
» Sigorta Firmaları

Sigorta - Trafik Sigortası - Araç Sigortası
 

HEKİM MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

Sigorta Teklif

Allianz, 70`den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yıllık birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Görevinizin ne kadar kutsal olduğunu, gece gündüz demeden insan sağlığı için çalıştığınızı çok iyi biliyoruz; bu yüzden sadece hekimlere özel Hekim Mesleki Sorumluluk Sigortası'nı geliştirdik.

Hekim Sorumluluk Sigortası

Allianz'la siz de emin ellerdesiniz!
Allianz, hekimlerimizin meslek hayatlarında kendilerini güvende hissetmeleri için mesleki sorumluluklarını "Hekim Mesleki Sorumluluk Sigortası" ile güvence altına alıyor.


Neden Hekim Mesleki Sorumluluk Sigortası?
Sizin için insan sağlığını korumak ne kadar önemliyse mesleğinizin gereklerini yerine getirirken kendinizi rahat ve güvende hissetmeniz de bizim için o kadar önemli. Bunun için her an yanınızdayız.
Siz de emin ellerdesiniz.
Hekim Mesleki Sorumluluk Sigortası, tıp mensuplarının mesleki görevlerini yerine getirirken hata, ihmal ya da kusur nedeniyle oluşabilecek üçüncü şahısların maddi ve bedeni zararlarını karşılayacak bir sorumluluk sigortasıdır.


Sigorta Kapsamında neler var?
Tıp mensupları için bir güvence olan Hekim Mesleki Sorumluluk Sigortası, hukuki sorumluluk nedeniyle üçüncü şahıslara ödenecek tazminat miktarını poliçede yazılı teminat limitleri dahilinde güvence altına alıyor.

Sigortalının mesleki faaliyetleri sonucunda kendisine yüklenecek hukuki sorumluluk nedeni ile ödenecek manevi tazminat miktarı, yargılama giderleri ve avukatlık masrafları da güvence altındadır.

Hekim Mesleki Sorumluluk Sigortası, tıp mensuplarına 68 farklı uzmanlık dalında farklı alternatifler ve kişiye özel çözüm olanakları sunuyor.

Allianz, görevlerini büyük bir özveriyle yapan hekimlerimizin her zaman yanında...

Her zaman ve her yerde sağlık...Size özel en uygun fiyatı almak için lütfen buraya tıklayınız.

 
 
 
 
Ana Sayfa | Sigorta Türleri | Zorunlu Trafik Sigortası | Kasko Sigortasi | İşyeri Sigortası | Sağlık Sigortası | Zorunlu Deprem Sigortası | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2019 Sigorta Kasko. Tüm Hakları Saklıdır.