Sigorta Teklif
  Ana Sayfa  
  Hemen Teklif Al  
  Sigorta Ürünlerimiz  
  Trafik Sigortası  
  Kasko Sigortası  
  Konut Sigortası
  İşyeri Sigortası
  Sağlık Sigortası
  DASK Sigortası
  Bize Ulaşın

Sigorta Teklif
Sigorta İş Olanakları

» Kasko Değer Listesi
» Sigorta Firmaları

Sigorta - Trafik Sigortası - Araç Sigortası
 

AXA SİGORTA

ÜRÜNLER


Evim Sigortası
Sizi yağmurdan, soğuktan, dışarıdaki tehlikelerden koruyan evinizin de korunmaya ihtiyacı olduğunu hiç düşündünüz mü?

AXA SİGORTA düşündü ve sizin için Evim Sigortası'nı hazırladı. Evim Sigortası, evinizi yangından yıldırıma, taşıt çarpmasından hırsızlığa, hatta elektronik eşyanıza gelecek zarara kadar güvence altına alıyor. Hem de geniş kapsamlı teminatlarla. Ayrıca poliçe süresi içinde hasar olmadığı takdirde (deprem hariç), yıllık konut priminde %10'dan %20'ye kadar indirimler uyguluyor.

AXA SİGORTA Evim Sigortası'yla aklınıza gelebilecek her şey güvence altına alıyor.

NELER Mİ?
Yangın
Sel - su baskını
Fırtına
Kara taşıtları çarpması
Hava taşıtları çarpması
Deniz taşıtları çarpması
Dumanın vereceği zararlar
Yer kayması
Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri,kötü niyetli hareketler
Terör
Kar ağırlığı
Cam kırılması
Enkaz kaldırma giderleri
Hırsızlık
Hasar nedeniyle yapılacak ikametgah değişikliği masrafları
Ferdi kaza
Görsel ve işitsel cihazlarda kaza sonucu oluşan zararlar
Kişisel üçüncü şahıs mali sorumluluk
Yangın - infilak mali sorumluluk
Kira kaybı ve kullanım mahrumiyeti
Elektrik hasarları


YANGIN VAR!
Evinizde yangın mı çıktı? Siz sadece kendinizi kurtarmaya bakın. Çünkü Evim Sigortası, yangın, yıldırım ya da infilak sonucu ortaya çıkabilecek tüm zararları teminat altına alıyor.

EVİMİ SU BASTI
İnsanın evini su basması çok can sıkıcı bir durum ama siz canınızı sıkmayın. Çünkü Evim Sigortası, sel ve su baskını sonucu evinizde oluşabilecek zararları anında karşılıyor.

FIRTINA ÇIKTI Bırakın, Evim Sigortası olmayanlar düşünsün. Çünkü Evim Sigortası, yağmur, kar, dolu ile beraber olsun olmasın her türlü fırtına sonucunda konutunuza gelebilecek zararları teminat altına alıyor.
OTOMOBİL ÇARPTI Evim Sigortanız yoksa panikleyin. Ama varsa uçak bile çarpsa endişelenmeyin. Evim Sigortası, hava taşıtlarının ya da kara taşıtlarının, sigortalı kıymete çarpması sonucu oluşabilecek kazaları da teminat altına alıyor.
TOPRAK ÇÖKTÜ Meraklanmayın! Sigortalı binanın, toprak çökmesi veya kaymasında uğrayacağı zararlar Evim Sigortası ile poliçedeki şartlar dahilinde teminat altında.
EVİM İS İÇİNDE
Evim Sigortanız varsa hiç dert etmeyin. Evim Sigortası, baca bağlantısı olan ısıtma ve pişirme cihazlarınızın yanlış çalışması sonucu oluşabilecek dumanın, sigortalı kıymetlere verebileceği zararları güvence altına alıyor.

ELEKTRONİK CİHAZLAR ZARAR GÖRDÜ
Evinizde herhangi bir kaza sonucu zarar gören televizyon, radyo-teyp, müzik seti, video, kişisel bilgisayar gibi elektronik eşyanızda meydana gelen hasarlar Evim Sigortası ile teminat altına alınır.

ÖZEL YAŞAMDA KAZALAR MEYDANA GELDİ
Çocuğunuz lüks bir mağazada değerli bir nesneye zarar verirse hiç canınızı sıkmayın; çünkü bu tür hasarların Evim Sigortası tarafından ödenmesi için hasarın konutunuzda gerçekleşmesi gerekmiyor.

ORTALIK ÇOK FENA...
Terörist eylemler ve kargaşalık sırasında çıkan olaylar, bu olaylar karşısında yetkililerin aldığı önlemler sigortalı kıymetlerinize zarar verdiğinde, Evim Sigortanız hepsini teminat kapsamına alıyor.

KAPKAÇÇILAR...
Son yılların korkulu rüyası: Kapkaç! Diyelim ki sizin de başınıza geldi. AXA SİGORTA poliçedeki limite kadar kapkaç olaylarını da teminat altına alıyor.

CAMLAR TUZ BUZ...
Canınız sağ olsun. Nasılsa Evim Sigortanız var. Evinizdeki pencere, vitrin, kapı, tezgah, raf camları, aynalar, camdan masa ve sehpaların kırılması sonucu çıkabilecek zararlar Evim Sigortası güvencesinde.

EYVAH, HIRSIZ!
Sakın telaşlanmayın. Evim Sigortası ile hırsızlık ya da hırsızlığa teşebbüs sonucu oluşan zararlar da teminat kapsamında.

HASAR SONUCU TAŞINMANIZ GEREKTİ
Diyelim ki yangın ya da yangına ek risklerden biri gerçekleşti. Eviniz oturulamaz hale geldi ve taşınmanız gerek. Evim Sigortanız varsa taşınma masrafları da teminata dahil.

PEKİ YA ENKAZ?
Hasara yol açan risklerin gerçekleşmesi sonucu oluşan enkazın temizlenmesi masrafları Evim Sigortası güvencesinde.

KOMŞULARINIZ NE OLACAK?
Evet, komşularınızın gördüğü zararlar da güvencede. Eğer Evim Sigortanız varsa -doğal afetler hariç- oluşan tüm risklerde, kiracıysanız mal sahibinin, mal sahibiyseniz kiracınızın göreceği zararlar teminat altında. Konutunuzun hasar nedeniyle kullanılamaz hale gelmesi sonucu, kiracı veya mal sahibiyseniz kira bedeli de poliçedeki şartlar dahilinde AXA SİGORTA tarafından karşılanıyor.

AXA SİGORTA ACİL YARDIM VE HASAR DESTEK HATTI0 216 444 1 999

Evim Sigortası avantajlarından yararlanabilmek için size en yakın AXA SİGORTA acentesine gelin, bu özel güvenceye sahip olun. Evim sigortası AXA SİGORTA A.Ş. broşürde yer alan ürün özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutup bu broşürde yer alan teminatlar poliçe özel ve sigorta genel şartları kapsamında geçerli olacaktır. Form No: 9999-BE 010 Rev. No:2 Yayın Tarihi: 23/02/2009 Evim Sigortası
HUZURLU YUVANIZIN GÜVENCESİ ACİL DURUM HİZMETLERİ
Acil durumlarda faturalarınızın ödenmesi
Acil mesajların iletilmesi
Otelde konaklama
Konutunuzun korunması ve gözetimi
Herhangi bir yakınınızın ciddi hastalığı/vefatı durumunda ikametgahınıza dönüş
Konutunuza tıbbi yardım hizmetleri: Tıbbi danışmanlık,doktor, ambulans, tıbbi ekipman desteği
Hastanede yatma durumunda yardım
Refakatçi yakının hastaneye nakli
Çocuklarınızın (16 yaşın altındaki), akrabaların yanına refakatçi eşliğinde nakli danışmanlık hizmetleri
Çocuklarınızın bakımı (azami 48 saat ve sadece İstanbul, Ankara, İzmir'de geçerlidir.)
Sosyal aktivitelerle ilgili bilgi ve rezervasyon
Otel rezervasyonları
Kiralık araç rezervasyonları
Uçak bileti alma/ulaştırma
Tatil öncesi hizmetleri diğer güvenceler
Deprem sonucu oluşacak hasarlarda, DASK poliçesi kapsamında verilen teminatlara ilave teminat almak elinizde.
Hasar ödemeleri, eskime ve aşınma payı düşürülmeden AXA SİGORTA tarafından karşılanıyor.
Ayrıca binadaki sabit tesisata hırsızlık teminatı veriliyor. Bu bedel, bina bedelinin %1'i ile sınırlı.
Sigortalının kiracı olması durumunda ise binaya yapılan dekorasyon, eşya bedelinin %5'i ile sınırlı.
Ve diyelim ki voltaj düştü ya da çıktı, televizyon arızalandı. Bu durumda oluşacak hasarlar, poliçede belirtilen sınırlar dahilinde teminat kapsamında.

Evim Sigorta Poliçesi, enflasyona endeksli olarak düzenlenebilmektedir.
BİLGİ HİZMETİ
Ambulans şirketlerinden çilingirlere, elektrik tesisatçılarından araç kiralama şirketlerine kadar her türlü şirket ve hizmetle ilgili bilgi alabilirsiniz.

KONUT HİZMETLERİ
Su tesisatı hizmeti
Elektrik tesisatı hizmeti
Çilingir hizmeti
Cam işleri hizmeti
AXA SİGORTA
Türkiye’nin bir numaralı sigorta şirketi AXA SİGORTA, 1.500’ü aşkın acente, 1.000’i geçen banka şubeleri ile Türkiye’nin en yaygın acente ağına sahiptir. AXA SİGORTA, prim üretimi ve kârlılık açısından sektörünün en başarılı şirketidir. 2008 TSRŞB rakamlarına göre AXA SİGORTA, sektörünün en büyüğüdür. Her yıl yapılan müşteri ve acente memnuniyeti anketi sonuçlarına göre müşterilerin en çok güvendiği ve memnun olduğu sigorta şirketi olan AXA SİGORTA, zor anlarınızda daima yanınızdadır.

BÖLGELERİMİZ
Tüm bölgelerimizi görmek için tıklayınız.

ÜRÜN GENEL ŞARTLARI
Yangın Genel Şartları
3.Şahıs Mali Mes. Gen. Şart.
Hırsızlık Genel Şartları
Ferdi Kaza Genel Şartları
Cam Kırılması Genel Şartları
ÜRÜN BROŞÜRÜ

 

Maksimum Kasko Sigortası
MAKSİMUM KASKO SİGORTASI ÇOK AVANTAJLI !

Maksimum Kasko Sigortası'nda otomobilinizin hasarından Eskime Payı düşmüyoruz. 10 yaşa kadar olan otomobiliniz için Kıymet Tenzili yapmıyor ve hasarınızı tam olarak ödüyoruz.

Tazminat aldınız, araç bedeliniz eksildi. Fark primi ödemenize gerek yok. Maksimum Kasko Sigortası sayesinde Hasar Ek Belge Primi'ni ödemenize gerek yok. Hasar sonrası eksilen sigorta bedelinizi otomatik olarak eski bedelinize yükseltiyoruz. (ses ve görüntü cihazları hasarları hariç olmak üzere). Böylece başlangıçtaki sigorta bedelinizle Maksimum Kasko Sigortası güvenceniz devam ediyor.

ANAHTAR KAYBI ZARARLARININ GİDERİLMESİ
Dilerseniz araç anahtarınızın kaybolması ya da çalınması nedeniyle anahtarın yeniden kopyalanması, alarm ve immobilizer'in yeniden kodlanması, komple kilit değişimi de poliçede belirtilen limitle teminat kapsamına dahildir.

YENİ DEĞER KLOZU
Dilerseniz sıfır model '0'km. aracınızı "Yeni Değer Teminatı" ile güvence altına alabilirsiniz. Poliçe süresi dahilinde otomobiliniz tam hasarlı hale geldiğinde, eğer poliçenizde yeni değer teminatı varsa AXA SİGORTA, otomobilinizin piyasadaki '0' km fiyatını tespit ediyor ve size bu değere kadar ödeme yapabiliyor.

MAKSİMUM KASKO SİGORTASI NELERİ KAPSIYOR ?
Maksimum Kasko Sigortası; çarpma, devrilme, yanma, çalınma gibi zararlar karşısında otomobilinizi güvence altına alıyor. Bunlar dışında; Maksimum Kasko Sigortası size, aşağıda belirttiğimiz teminatları da standart olarak sunuyor;

Grev, lokavt, halk hareketleri, terör nedeniyle oluşan zararlar.
Deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlar. (bu hasarın bir bölümüne iştirak edebiliyor, böylece prim indirimi alabiliyorsunuz.)
Kurallara uygun olmadan başka bir otomobilin çekilmesi sırasında veya otomobilinizin yetkili olmayan kişiler tarafından çekilmesi sırasında oluşan zararlar.
Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar.

AXA SİGORTA ACİL YARDIM ve HASAR DESTEK MERKEZİ YARDIMINA İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA… Otomobilinizde mekanik bir arıza olduğunda veya kaza yaptığınızda AXA SİGORTA ACİL YARDIM MERKEZİ yardımınıza koşuyor. Yapmanız gereken tek şey kişisel bir girişimde bulunmadan bizi aramak. Yardım Merkezi'mizi yılın 365 günü ve günün 24 saati arayabilirsiniz.

Eğer tıbbı nakil veya hastaneden eve nakil talebinde bulunuyorsanız; ( Siz veya sizin adınıza aramayı yapan kişi) kaldırıldığınız hastanenin adını ve telefon numarasını, tedaviyi yapan doktorun adını, gerekirse aile doktorunuzun adını ve telefon numarasını bildiriyorsunuz. Böylece AXA SİGORTA en kısa zamanda size ulaşıyor. Hastanede yatmanız gereken durumlarda, olayın meydana gelişinden en fazla 48 saat sonra AXA SİGORTA ACİL YARDIM MERKEZİ'Nİ haberdar etmeniz gerekiyor.

ARACINIZ İÇİN…
Mekanik arıza ve kaza sonucu sigortalı aracın çekilmesi ve/veya vinç ile kurtarılması gereken durumlar,doğrudan AXA SİGORTA tarafından organize ediliyor.

SÜRÜCÜLER VE YOLCULAR İÇİN…
Otomobiliniz ile kaza yapmanız halinde, otomobil içinde bulunan herkes hizmetlerimizden yararlanabiliyor. İşte bu hizmetler:

TIBBİ NAKİL ORGANİZASYONU VE/VEYA GERİ GÖNDERME
Kaza sonrası en büyük sorunlardan biri sağlık merkezlerine ulaşım. AXA SİGORTA sayesinde kaza sonrasında nakil işlemleri en uygun şekilde gerçekleştiriliyor. Gerektiğinde en yakın, en donanımlı sağlık kurumuna naklediliyorsunuz.

EVİNİZE DÖNMEK İÇİN
Tedaviniz bittiğinde AXA SİGORTA’nın sağlayacağı asistans hizmeti ile Türkiye sınırları içerisindeki evinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

SERVİS AVANTAJI
Kaza sonrasında poliçe limitleriniz dahilinde, anlaşmalı olduğumuz servislere geliyorsunuz. Aracınız tamir ediliyor, siz hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

FERDİ KAZA KOLTUK SİGORTASI
Aracınızı kullanırken meydana gelen trafik kazaları sonucunda aracın sürücüsü ve yolcular yaralanabilir, yaşamlarını kaybedebilirler. Bu durumlarda yaşam kaybı, sürekli sakatlık ve tedavi giderleri için yüksek limitler dahilinde güvence olanağı sunuyoruz.

İHTİYARİ MALİ SORUMLULUK SİGORTASI
Otomobilinizle, diğer kişilere verebileceğiniz can ve mal zararlarında da güvenceniz var. Trafik Sigortası'nın teminat limitleri üstünde kalan kısmını, yüksek limitler dahilinde güvence altına alıyoruz.

HUKUKSAL KORUMA SİGORTASI
Eğer bir trafik kazası yaptıysanız, sigorta sözleşmesinin kapsadığı konular dahilinde hukuki destek sağlıyoruz. Hukuksal uyuşmazlıkların giderilmesi aşamasında vekalet ücreti, dava masrafları, danışmanlık ücreti, hakem ücreti, teminat akçesi, icra masrafı, temyiz, karar düzeltme, ihtarname çekimi, dilekçe yazımı ve cevapları ile ilk dava masrafları avansı gibi giderleri karşılıyoruz.

HASARSIZLIK İNDİRİMİ
Aracınızı sigortalattınız ve poliçe süresi içerisinde hiç kaza yapmadınız. O zaman, yıllık kasko priminizde %30'dan %60'a kadar varan indirime hak kazanıyorsunuz. Kazalarda kusursuz olma, bir defaya mahsus cam kırılması durumunda ve başkaca bir hasar talebiniz olmadıkça, hasarsızlık hakkınız bir üst orana çıkar. Yine bir defaya mahsus olmak üzere radyo-teyp hasarınız olması durumunda ve başkaca bir hasar talebiniz olmadıkça, indirim hakkınızı kaybetmezsiniz. Belirttiğimiz hasar nedenleri dışında başka bir nedenden dolayı bir defaya mahsus olmak üzere tazminat ödenirse %30 - 40 - 50 - 60 oranındaki 'Hasarsızlık indiriminiz sıfırlanmıyor.' Hasarsızlık indiriminizin devamı bir alt orana indirilerek sağlanıyor.

PLAKA İNDİRİMİ…
İle bağlı plaka indirimi uygulanmaktadır. Gerekli bilgi için lütfen acentenize başvurunuz.

PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ
Poliçe primlerimizi peşin öderseniz ek bir indirim hakkına sahip oluyorsunuz.

AXA SİGORTA ACİL YARDIM ve HASAR DESTEK HATTI
0 216 444 1 999

Maksimum Kasko Sigortası'nın avantajlarından sizde yararlanabilmek için, size en yakın AXA SİGORTA acentesine gelin. Maksimum Kasko Sigortası Bilgi Formu'nu doldurun ve siz de bu özel güvenceye sahip olun.

YOLDA DEĞİL, OTELDE KALIN…
Otomobilinizin onarılması uzun sürüyorsa ve evinize uzaksanız; beklerken yapabileceğiniz tek şey, size en yakın konaklama merkezine gitmeniz ve orada kalmanız. AXA SİGORTA limitleriniz dahilinde harcamalarınızı karşılıyor.

OTOMOBİLİNİZİN ONARIMI UZUN SÜRDÜ…
Diyelim ki; otomobiliniz onarıma alındı, fakat onarımı 3 günden uzun sürecek. O zaman AXA SİGORTA evinize dönüşünüz için gerekeni yapıyor.

KİRALIK ARAÇ HİZMETİ
Kaza sonrası otomobiliniz trafikte seyredemeyecek kadar hasarlanmış, AXA SİGORTA ACİL YARDIM MERKEZİ tarafından çekilmiş ve tamiri 1 günden fazla sürüyorsa, size kiralık araç hizmeti sunuyoruz. Kiralık araç hizmetinden azami 3 ya da 7 gün boyunca yararlanabiliyorsunuz. Bu hizmet poliçede belirtilen şartlar dahilinde geçerlidir.

DİĞER
AXA SİGORTA ACİL YARDIM ve HASAR DESTEK MERKEZİ'NDE ayrıca şunlar var: Sigortalı aracın emanet ve muhafazası, bulunamayan yedek parçaların ve gerektiğinde yedek sürücünün temini, gerekli ilaçların sevki, aracın tamirat sonrasında teslim alınması, acil mesajların iletilmesi ve araç bilgi hattı. Poliçenizde Yardım Hizmeti kilometre limiti olmaksızın satın alınmış ise yukarıdaki hizmetlere ek olarak aşağıdaki hizmetleri de talep edebilirsiniz. Maksimum kasko sigortası aklınız aracınızda kalmasın...

AXA SİGORTA
Türkiye’nin bir numaralı sigorta şirketi AXA SİGORTA, 1.500’ü aşkın acente, 1.000’i geçen banka şubeleri ile . Türkiye’nin en yaygın acente ağına sahiptirAXA SİGORTA, prim üretimi ve kârlılık açısından sektörünün en başarılı şirketidir. 2008 TSRŞB rakamlarına göre AXA SİGORTA, sektörünün en büyüğüdür. Her yıl yapılan müşteri ve acente memnuniyeti anketi sonuçlarına göre müşterilerin en çok güvendiği ve memnun olduğu sigorta şirketi olan AXA SİGORTA, zor anlarınızda daima yanınızdadır.

Konutunuza doktor ve ambulans yollanması
Konutunuza tıbbi uzman ekibi ve teçhizat gönderilmesi
Sizin ve aile bireylerinin hastaneye yatırılması durumunda yardım sağlanması
Bebeğiniz için tıbbi bilgi hattı hizmeti verilmesi
Ani hastalık ve kaza durumlarında çocuklarınıza bakım hizmeti verilmesi veya akraba yanına naklinin sağlanması
Sosyal aktiviteleriniz için bilet, otel ve araba kiralama, uçak rezervasyonlarınızın yapılması ve biletinizin teslim edilmesi gibi konularda da yardım alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZ
Tüm bölgelerimizi görmek için tıklayınız.

ÜRÜN GENEL ŞARTLARI
Kasko Genel Şartları
İhtiyari Mali Sorumluluk Şartları
Ferdi Kaza
Hukuksal Koruma
ÜRÜN BROŞÜRÜ
Maximum kasko sigortası broşürünü bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.


Süper Sağlığım Sigortası
Önce Sağlık Diyenler İçin...

Süper Sağlığım Sigortanız varsa, Türkiye'nin en iyi sağlık kuruluşları hizmetinizde. Yetmedi mi? Bu ürün sayesinde dünyanın en seçkin kurumlarında tedavi olabiliyorsunuz.

Süper Sağlığım Sigortası üç plandan oluşmaktadır...

Platin
Altın
Kristal

SÜPER SAĞLIĞIM SİGORTASI SİZE NELER SUNUYOR ?
Seçeceğiniz plana göre yurtiçinde ve yurtdışında yaptığınız sağlık harcamalarınızı karşılar.Yapmanız gereken tek şey bu planlardan size en uygun olanı seçmek.

PLATİN, ALTIN, KRİSTAL PLANLARINA AİT AYRICALIKLAR...
Yurtiçinde ve anlaşmalı kurumlarda gerçekleşen yatarak tedavileriniz, limitsiz olarak ve %100 oranında karşılanır.
Yurtiçinde ve anlaşmalı kurumlarda gerçekleşen kemoterapi, radyoterapi ve diyaliz giderleriniz, yatarak tedavi teminatınızdan limitsiz ve % 100 oranında karşılanır.
İlk yıl kalp ve kanser hastalıkları için bekleme süresi uygulanmaz.
Yatış sonrası fizik tedavi, evde bakım, trafik kazası sonucu diş tedavisi ve yardımcı tıbbi malzeme giderleriniz, ilgili teminat limitlerinizden ödenir.
Kontrol amaçlı mamografi ya da PSA tetkiklerini anlaşmalı kurumlarda yılda bir defa ücretsiz olarak yaptırabilirler.
Bu plan sahibi sigortalımız ferdi kaza teminatlarıyla da güvence altına alınır.
Bu plan sahibi sigortalılarımız yurtiçinde ihtiyaç durumunda, tam donanımlı hava ve kara ambulansı hizmetinden faydalanırlar.
Yenileme garantisi hakkını elde etmiş ve şirketimizde 5 yılını doldurmuş sigortalılarımızın, sigortalılık dönemi içerisinde ortaya çıkmış doğuştan gelen rahatsızlıkları teminat kapsamı altına alınır.

KRİSTAL VE ALTIN PLANLARINA AİT AYRICALIKLAR...
Süper Sağlığım Altın ve Süper Sağlığım Kristal Planları’nda poliçe kapsamı dahilinde yatarak tedavi teminatına konu olan rahatsızlıklara ait yurtdışı tedavi giderleriniz 100.000 USD üst limit ve %20 sigortalı katılımı ile kapsam altındadır.

ALTIN VE PLATİN PLANLARINA AİT AYRICALIKLAR...
Bu plana sahip sigortalılarımız poliçede belirtilen limitlerde doğum teminatına sahip olurlar.
Bu plana sahip sigortalılarımıza tüm çocuk aşıları ödenir.
Yetişkinler için grip aşısı teminat limitleriniz dahilinde ödenir.
PLATİN PLANINA AİT AYRICALIKLAR...
Poliçe kapsamı dahilinde olan tüm yurtdışı yatarak tedavi harcamalarınız, bu plana göre 250.000 USD üst limit ve %20 sigortalı katılımı ile kapsam altındadır.
Yine yurtdışında poliçe kapsamı dahilinde olan tüm ayakta tedavi harcamalarınız, bu planda 4.000 USD üst limit ve %20 sigortalı katılımı ile kapsam altına alınır.
ÖMÜR BOYU YENİLEME GARANTİSİNE NASIL SAHİP OLABİLİRİM ?
61 yaşın altında ve kesintisiz 3 yıldır AXA SİGORTA'dan sigortalı mısınız?O zaman sağlık durumunuz değerlendirildikten sonra, ömrü boyu yenileme garantisine hak kazanabilirsiniz.Doğum masraflarını ödediğimiz bebeklerinize sağlıklı olmaları durumunda yenileme garantisi 3 yıl sigortalılık şartı aranmadan verilir.

AXA SİGORTA ACİL YARDIM VE HASAR DESTEK HATTI
0 216 444 1 999

www.axasigorta.com.tr

Süper Sağlığım Sigortası avantajlarından yararlanabilmek için size en yakın AXA SİGORTA acentesine gelin, bu özel güvenceye sahip olun.

SÜPER SAĞLIĞIM SİGORTASI İLE NERELERDE TEDAVİ OLABİLİRSİNİZ ?
Süper Sağlığım Sigortası'na sahipseniz, sağlık harcamalarınız için anlaşmalı kurumlara başvurabilirsiniz.

Anlaşmasız kurumlarda veya yurtdışında tedavi olursanız tazminat talep formunu doldurup, sağlık harcamalarınızla ilgili fatura ve raporları şirketimize ileterek planlarınızda belirtilen şartlar dahilinde tazminat talebinde bulunabilirsiniz.

İNDİRİMLERİMİZDEN FAYDALANIN...
Aile sigortası yaptırırsanız, aile indirimine hak kazanabilirsiniz. Ayrıca priminizi peşin öderseniz,peşin ödeme indiriminden de yararlanabilirsiniz.

Sigorta kapsamında olmayan sağlık giderleriniz için anlaşmalı sağlık kuruluşlarımızda AXA SİGORTA'ya özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

SÜPER SAĞLIĞIM SİGORTASI'NA NASIL SAHİP OLABİLİRİM ?
Eğer 18 - 64 yaşları arasındaysanız, Süper Sağlığım Sigortası'na sahip olmak için en yakın AXA SİGORTA acentesine gitmeniz yeterlidir.

Süper Sağlığım Sigortası önce Sağlık diyenler için AXA SİGORTA

Kritik Hastalıklar Sigortası
Kritik Hastalıklar Sigortası Size Neler Sunuyor ?

AXA SİGORTA, Kritik Hastalıklar riskinin gerçekleşmesi sonucunda ihtiyaç duyacağınız finansal desteği sağlamak amacıyla sizlere Kritik Hastalıklar Sigortası'nı sunuyor.

20-65 yaşları arasındaysanız Kritik Hastalıklar Sigortası yaptırabilir, poliçe süresi boyunca kendinizi ve sevdiklerinizi kritik hastalıklar ve isterseniz vefat riskine karşı güvence altına alabilirsiniz.

VEFAT TEMİNATI
Bu teminatı seçmeniz ve poliçe süresi içerisinde vefat etmeniz durumunda, ödenecek vefat tazminatı ile

Ailenizin gelir kaybı yaşamasını engelleyebilirsiniz ve yaşayacakları sıkıntılı dönemde gerekli finansal desteği sunabilirsiniz.
Çocuklarınızın eğitimlerini tamamlamasını garantileyebilirsiniz.

KRİTİK HASTALIKLAR TEMİNATI
Kapsam dahilindeki sağlık risklerinden birine maruz kalmanız durumunda ödenecek tazminat ile

Tedavi masraflarınızı karşılayabilirsiniz.
Çalışamamanızdan kaynaklanabilecek gelir kayıplarınızı telafi edebilirsiniz.
Yaşam ortamınızda gerekebilecek değişiklikleri yapabilirsiniz.
Böylece, Kritik Hastalıklar Sigortası ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi güvenceye alarak geleceğe çok daha rahat bakabilirsiniz.

KRİTİK HASTALIKLAR TEMİNATININ KAPSAMI...
Kritik hastalıklar teminatı ile 13 kritik hastalığa ve kaza sonucu malul kalma riskine karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz. Bu riskler şunlardır:

Miyokard enfarktüsü (kalp krizi)
Hastalık sonucu oluşan inme
Koroner damar hastalığı sonucu yapılan açık kalp ameliyatı
Kanser
Böbrek yetmezliği
Önemli organ nakli ameliyatı
Kalp kapakçığı değişimi
Aort hastalıkları sonucu yapılan ameliyat
Multipl skleroz
Yanıklar
Koma
Felç
Körlük
Kaza sonucu tam ve daimi maluliyet yenileme garantisi
Kritik Hastalıklar Sigortası bir yıl süreyle güvence sağlıyor. Ancak AXA SİGORTA, hayat ve kritik hastalıklar sigortalarına yeni bir kavram getirdi:

YENİLEME GARANTİSİ
Satın aldığınız Kritik Hastalıklar Sigortası poliçenize 65 yaşını geçmemek üzere 20 yıla kadar yenileme garantisi özelliğini de ekleyebilirsiniz!

Yenileme garantili bir poliçe satın almanız durumunda, poliçe süresi boyunca aynı teminat kapsamı altındasınız.Böylece:

Gelecekte sağlık durumunuzda meydana gelebilecek değişikliklere rağmen, sigorta güvencenizi devam ettirebilirsiniz.
Her poliçe yenilemenizde sağlık durumunuzu beyan etmekten, tıbbi tetkik ve prosedürlerden geçmekten kurtulursunuz.
Vefat ve kritik hastalıklar risklerine karşı güvence altına alınmak için gelecekte ne kadar prim ödeyeceğinizi bugünden kesinleştirmiş olursunuz.
Kritik Hastalıklar Sigortası'nın avantajlarından yararlanabilmek için size en yakın AXA SİGORTA acentesine gelin, bu özel güvenceye sahip olun.

Kritik Hastalıklar Sigortası sorunlar sizden uzak olsun...

Kritik Hastalıklar Sigortası için ödediğiniz primler, sizi vergi konusunda da rahatlatıyor. Gelir Vergisi Kanunu'nun 63/3 ve 89/1 maddeleri gereğince, primlerinizin, brüt gelirinizin %5'ine ve yıllık olarak asgari ücretin yıllık tutarına kadar kısmını vergi matrahından düşebiliyorsunuz.Örneğin gelirinizin ayda 1000 EURO ve priminizin 50 EURO olması durumunda, ödediğiniz primi vergi matrahınızdan düşüp gelirinizin bu kısmı için vergi veriyorsunuz. Bu durumda eğer %20'lik vergi dilimindeyseniz, prim tutarınızın %20'si kadar daha az vergi ödüyorsunuz. Başka bir deyişle 50 EURO tutarındaki prim için cebinizden yalnızca 40 EURO ödemiş oluyorsunuz. Bunun için muhasebecinize veya çalıştığınız şirketin personel servisine, prim ödemelerinize ilişkin belgeleri iletmeniz yeterli.

AXA HAYAT SİGORTA A.Ş. broşürde yer alan ürün özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu broşürde yer alan teminatlar poliçe özel ve sigorta genel şartları .

ÜRÜN GENEL ŞARTLARI
Hayat Sigortası Genel Şartları
Özel Şartlar
ÜRÜN BROŞÜRÜ

İşyerim Paket Sigortası
İşyerim Paket Sigortası'nın kapsamı, tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlandı

Yangın, yıldırım, infilak
Sel su baskını
Fırtına
Yer kayması
Duman
Kara-hava taşıtları çarpması
Cam kırılması
Grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör
Yangın mali sorumluluk
Kira kaybı
Alternatif işyeri masrafları
İş durması
Enkaz kaldırma


Hırsızlık, taşınan para, emniyeti suiistimal, İşveren mali sorumluluk, ferdi kaza, 3. şahıs mali sorumluluk, fiziki zararlar, İzolasyon eksikliği, çalışanlara ait eşyalar, eksik sigorta, geçici adres nakli, hukuksal koruma teminatları bu poliçede.

Ayrıca, deprem, fırtına, yer kayması, sel, su baskını, kazı sonucu yer kayması, dolu gibi doğal afet ve kazalar nedeniyle işyerinize ve mallarınıza gelebilecek zararları da teminat altına alabilirsiniz.

İşyerinizdeki makine ve elektronik cihazlarınız da tehlike altında ise bu poliçe ile makine kırılması ve elektronik cihaz bozulma teminatı da alabilirsiniz.

Faaliyetinizde özel riskler taşıyor olabilirsiniz, Ürün sorumluluk, emtia dahili nakliyat, fasondaki emtia teminatlarını da alabilirsiniz.

İşyerim Paket Sigortası'na özel, genişletilmiş bu teminatlarla, tek bir poliçeyle tam güvence sağlayabilirsiniz.

YANGIN ÇIKTI
Korkmayın! Yangın, yıldırım ya da infilak sonucu ortaya çıkabilecek tüm zararlar, İşyerim Paket Sigortası kapsamında

SU DEPOSU TAŞTI
Telaşlanmayın! İşyerim Paket Sigortası, su borusu patlaması, tıkanması, taşması halinde ortaya çıkabilecek tüm hasarları karşılar.

FIRTINA KOPTU Meraklanmayın! Yağmur, kar, dolu ve her türlü fırtına sonucunda işyerine gelebilecek zararlar İşyerim Paket Sigortası'nda teminat altında.

UÇAK PİSTİ ŞAŞIRDI
Endişelenmeyin! Her türlü hava taşıt aracının çarpması ya da bu taşıtlardan parça düşmesi sonucu ortaya çıkabilecek zararları İşyerim Paket Sigortası karşılar.

İŞYERİNİZE KAMYON GİRDİ Tasalanmayın! Karayollarında hareket eden taşıtların sigortalı kıymete çarpması sonucunda oluşabilecek zararlar, İşyerim Paket Sigortası güvencesinde.

TOPRAK ÇÖKTÜ Sakin olun! Sigortalı bina, heyelan sonucu ortaya çıkan toprak çökmesi ve kaymasında oluşan zararlara karşı İşyerim Paket Sigortası teminatı altında.

OLMAZ DEMEYİN... İşyerim Paket Sigortası, grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terörist eylemler sırasında meydana gelen olayların ve bu olaylara karşı yetkili makamların aldığı önlemlerin sigortalı kıymetlere vereceği zararları da teminat altına alır.

HER AN KIRILABİLİR... İşyerinizdeki pencere, vitrin, kapı, tezgâh, raf camları ve aynaların kırılması sonucunda ortaya çıkabilecek zararlar, sigorta bedeline kadar İşyerim Paket Sigortası kapsamında.

ENKAZ KALDIRMA
İşyerim Paket Sigortası kapsamındaki risklerin gerçekleşmesi sonucu, enkaz kaldırma masrafları, sigorta poliçesinde belirtilen oranı aşmamak koşuluyla karşılanır.

KOMŞULAR DA KİRACILAR DA SİGORTA KAPSAMINDA...
Doğal afetler hariç, binanızda meydana gelebilecek yangın, infilak, dahili su gibi risklerde, kiracıysanız mal sahibinizin, mal sahibiyseniz kiracınızın veya komşularınızın göreceği zararlar teminat altındadır.

İşyerinizin hasar nedeniyle kullanılamaz hale gelmesi sonucu oluşabilecek alternatif giderler, kiracı veya mal sahibiyseniz kira bedeli, AXA SİGORTA tarafından karşılanır.

İŞ DURDU MU? İşyerim Paket Sigorta'nız varsa “işiniz” durmaz. İşyerim Paket Sigortası, yalnız işyerindeki hasarları değil, bu hasarlar sonucu oluşan dolaylı zararları da üstlenir. Sigorta poliçesinde belirtilen oranı aşmamak koşuluyla yangın sonucu iş durması teminatı uğrayacağınız zararları karşılar.

YAĞMUR DURMUYOR
Günlerce durmadan yağmur yağdı ve işyerinizi su bastı. İşyerim Paket Sigortası, sel ve su baskını sonucunda, işyerinizde oluşabilecek zararları anında karşılar.

BİNA İZOLASYONU YETERSİZ KALDI VE YAĞMUR SULARI İÇERİ GİRDİ
İzolasyon eksikliği teminatı ile bu hasarları temin edebilirsiniz.

HER TARAF SALLANIYOR Deprem ve yanardağ püskürmesinin doğrudan ya da dolaylı yollardan neden olacağı bütün zararları İşyerim Paket Sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.

HIRSIZ GİRDİ
Hırsızın işyerinize girerek çaldığı mal, malzeme ve ekipmanla bu sırada verdiği zararlar İşyerim Paket Sigortası teminatı altına alınabilir. Ayrıca binadan çalınabilecek sabit tesisatlar da hırsızlık teminatı kapsamında.

TAŞINAN PARAYA DİKKAT
Diyelim ki paranız işyerinizden bankaya taşınırken gasp edildi. “Yapacak bir şey yok” demeyin. Taşınan para teminatı ile bu da güvence altında.

ÇALIŞANLARINIZA GÜVENİNİZ TAM MI?
Eminiz tamdır ama insanlık hali. sigorta süreniz boyunca, işyerinizde çalışanlar bir şekilde emniyeti suiistimal edebilirler. Ama bu sizin için bir sorun değil. İşyerim Paket Sigortası, emniyeti suiistimal teminatı ile bu sorunu çözüyor.

Tek poliçeyle her şey teminat altında

PEKİ, ÇALIŞANLARINIZIN GÜVENLİĞİ NE OLACAK?
İşyerinizde çalışanların başına gelebilecek iş kazaları ne olacak? Hiç merak etmeyin, çünkü
İşyerim Paket Sigortası’nda İşveren mali sorumluluk teminatı var.

ÇALIŞANLARIN HER ŞEYİ GÜVENCE ALTINDA MI? Eğer çalışanlara ait eşyalar teminatı alınırsa onlar da rahat edecek.

MESELA BİR ARKADAŞINIZ İŞYERİNİZDE KAZA GEÇİRDİ Bunu bile teminat altına alabilirsiniz. İşiniz dolayısıyla veya işyerinizde, 3. şahıslara gelebilecek herhangi bir maddi ve bedeni zarar, 3. şahıs mali sorumluluk teminatı ile güvence altında.

ELEKTRİKLER KESİLDİ VE BİLGİSAYARLAR BİR DAHA ÇALIŞMADI Sorun değil! Elektronik cihaz İlk ateş arıza teminatı ile işyerinizdeki cihazlar yangın, deprem, sel, dahili su riskleri ile birlikte elektrik arızası sonucu ya da diğer nedenlerle oluşacak her türlü bozulmaya karşı da sigortalanır.

TAMİR NEDENİ İLE MAKİNELERİNİZ BAŞKA ADRESTE VE HASARLANABİLİR Merak etmeyin! İşyerim paket poliçesi, geçici adres nakli teminatı ile makinelerinizi tamir için gönderdiğiniz adreste de güvence altına alıyor.

KAZI SONUCU YER KAYMASI İşyerinizin bulunduğu bina çevresinde kazı yapılıyorsa merak etmeyin. Bundan doğabilecek yer kayması ve toprak çökmesinden meydana gelebilecek hasarları AXA SİGORTA karşılıyor.

BAŞKALARINA VERDİĞİNİZ ZARARLAR TEMİNAT ALTINDA Sigortalı olarak başkalarına verdiğiniz zararlar nedeniyle sorumlu bulunduğunuzda ödeyeceğiniz tazminatlar bu poliçe ile karşılanır.

EKSİK SİGORTA Daha önce de başınıza geldi, hasar sonrası sigorta bedellerinizi eksik bildirdiğiniz için tazminat da eksik ödendi; sorun değil, eksik sigorta klozu ile bu sorunu da ortadan kaldırmak mümkün.

SU BORUSU PATLADI VE ACİLEN TAMİR EDİLMESİ GEREKİYOR
Dilerseniz AXA SİGORTA Acil Yardım ve Hasar Destek Hattı’nı arayarak ücretsiz, hemen yardım alabilirsiniz. Bu ürünle işyerinizin ve eğer sahibi sizseniz binanızın sigorta bedeli otomatik olarak enflasyona endekslidir.

PAKET SİGORTASI
Tek poliçe ile tam güvence

AXA SİGORTA / TÜRKİYE'NİN BİR NUMARALI SİGORTA ŞİRKETİ
AXA SİGORTA, 1.500’ü aşkın acente, 1.000’i geçen banka şubeleri ile Türkiye’nin en yaygın acente ağına sahiptir. AXA SİGORTA, prim üretimi ve kârlılık açısından sektörünün en başarılı şirketidir. 2008 TSRŞB rakamlarına göre AXA SİGORTA, sektörünün en büyüğüdür. Her yıl yapılan müşteri ve acente memnuniyeti anketi sonuçlarına göre müşterilerin en çok güvendiği ve memnun olduğu sigorta şirketi olan AXA SİGORTA, zor anlarınızda daima yanınızdadır.

ÜRÜN GENEL ŞARTLARI
Yangın
Cam Kırılması
Hırsızlık
MakineKırılması
Elektronik Cihaz
İşveren mali sorumluluk
3.şahıs mali sorumluluk
Hukuksal koruma
Ferdi kaza
Nakliyat
ÜRÜN BROŞÜRÜ

Fon Esaslı Tek Primli Sigorta
Fon Esaslı Tek Primli Sigorta Nedir ?

Bir defada ödeyeceğiniz primle, seçeceğiniz süre sonunda ister maaş, ister toplu para alabileceğiniz bir AXA SİGORTA ürünüdür.
Bu sigorta emeklilik günlerinize hazırlanırken, yapacağınız tasarrufları en iyi yatırımlarla değerlendirerek size en yüksek getiri sağlayacaktır.

AXA SİGORTA, sektördeki uluslararası tecrübesi, AXA'nın fon yönetimindeki dünya liderliği ve tecrübesi ile fonları en akılcı, en verimli yollarla değerlendirerek yüksek getiri sağlamaktadır.

NEDEN FON ESASLI ?
Priminiz bir defada ödenir. AXA SİGORTA'nın sağladığı yatırım performansı ile tasarruflarınız yüksek tutarlara ulaşır ve %100 devlet güvencesindedir. Vergi avantajından en yüksek oranlarda yararlanma fırsatınız vardır.

KİMLER KATILABİLİR ?
18-60 yaş arasındaki herkes bu sigortaya dahil olabilir.

HANGİ SÜRELER İÇİN YAPTIRABİLİRSİNİZ ?
En az 10, en fazla 30 yıl süre için bu birikim programlarından faydalanabilirsiniz. Emekliliğinizde daha yüksek gelir elde edebilmeniz için, mümkün olan en uzun sigorta süresini tercih ediniz.

PRİM TUTARINIZ NASIL ÖDENİR ?
Primleriniz sadece bir defaya mahsus olmak üzere, T.C. Merkez Bankası Efektif Satış Kuru ile çarpımı sonucu hesaplanarak Türk Lirası karşılığında ödenmektedir.

PRİMİM NASIL DEĞERLENDİRİLECEK ?
Primleriniz, Şirketimizin yatırım uzmanları tarafından en yüksek ve en güvenli alanlarda (Hazine Bonosu, Devlet Tahvili, Banka Mevduatı ve Gayrimenkul...) yatırım araçlarından, tek başınıza elde edemeyeceğiniz oranlarda değerlendirilmektedir.

Piyasa koşullarına göre optimum risk esası ile yönetilen AXA SİGORTA Sigortalılar fonunun son beş yıldaki getirileri son derece yüksektir.

SİZE BİR ŞEY OLURSA TEMİNAT NE ZAMAN DEVREYE GİRER ?
Sigortanızda yer alan riskin gerçekleşmesi durumunda, peşin ödenen tutarının vefat katsayısı ile çarpımı ve o ana kadar oluşan kar paylı birikim toplamı, belirlenen lehdar(lar)a ödenmektedir.

ÇOCUĞUMUN ADINA SİGORTA YAPTIRABİLİR MİYİM ?
18 yaşını doldurmayan kişiler için, annesi, babası veya bir yakını sigortada lehdar göstererek, çocuğun sigortadan yararlanmasını sağlayabilir.

FONDAN NASIL YARARLANABİLİRİM ?
İlk yılınızı doldurmak koşulu ile fondaki birikimlerinizin % 85'ine kadar olan kısmını piyasa koşullarında belirlenecek faiz karşılığında kullanabilirsiniz.

VERGİ AVANTAJI NEDİR ?
Eğer ücretli çalışıyor ya da beyana tabi vergi mükellefi iseniz, Gelir Vergisi Kanunu'nun 63./3 ve 89./1 maddeleri gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirebilirsiniz.

Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
Hayatımızın her alanında olduğu gibi, yurtdışı seyahatlerimizde de beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Yabancı bir ülkede isek, kendimizi daha da güvende hissetmek isteriz. AXA SİGORTA, yurtdışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz güvenceyi Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası* ile sizlere sunuyor
Bu sigorta, aynı zamanda Schengen (Şengen) anlaşmasına dahil olan ülkelere girişte vize için zorunlu tutulan Seyahat Sigortası'nı tam anlamıyla karşılayan teminatları içeriyor.

YURTDIŞI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI SİZLERE NELER SUNUYOR ?
Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası'nı dar ve geniş kapsamlı olmak üzere 2 ayrı teminat kapsamıyla siz müşterilerimize sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey, bunlardan size en uygun olanını seçmek.

İŞTE SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI'NIN SİZE SUNDUĞU OLANAKLAR;
Ayakta ve Yatarak (Hastanede) Tıbbi Tedavi Teminatı

Seyahatiniz esnasında aniden hastalanmanız veya yaralanmanız durumunda, ayakta tedavi ve hastane, ameliyat ve tedavi masrafları ile doktorunuzun yazdığı ilaçların masrafları limitler dahilinde ödenir.
Sigorta süresince geçerli olan bu teminatın limiti € 30.000 olup, her bir vakada € 75'a kadar muafiyet uygulanacak, € 75 üzeri faturalarda ise tazminatın tamamı ödenecektir.

Tıbbi Bilgi ve Danışmanlık

Karşılaştığınız her türlü sağlık problemi ile ilgili olarak bulunduğunuz ülkede size en yakın anlaşmalı medikal ekip tarafından, tanı konması ve ilaç önerilmesi dışında, doktor, uzman doktor, diş hekimi, hastane, teşhis merkezleri, eczane ve nöbetçi eczane isimleri, adresleri ve telefon numaraları gibi ihtiyaç duyacağınız bilgiler konusunda size danışmanlık hizmeti verilir ve tavsiyelerde bulunulur. Acil tıbbi müdahale gerekiyorsa, tüm organizasyonlar sağlanır.

Tıbbi Nedenlerle Nakil veya Seyahat

Ani hastalık veya yaralanma ve 24 saat içinde müdahale edilmezse hayatınızı tehlikeye sokacak durumlarda Acil Yardım Ekibi sizi yurtdışında da yalnız bırakmıyor ve gereken önlemleri alarak , kara veya gerekirse hava ambulansıyla sizi en yakın sağlık kurumuna naklediyor. Taburcu olduktan sonra ise, daimi ikametgahınıza nakliniz karşılanıyor.

Vefat Halinde Cenazenin Tıbbi Şartlara Uygun Olarak Nakli

Yurtdışında seyahatte iken vefat durumunda; cenazenin daimi ikamet adresine nakil organizasyonu için tüm gerekli tedbirler alınır ve uluslararası tıbbi şartlara uygun olarak nakil yapılır.

Eğer bu kadarı sizin için yeterli değilse, Geniş Kapsamlı Seyahat Sağlık Sigortası ile ekstra olanaklara sahip olabilirsiniz. Bunlar neler mi?

Refakatçi Nakli
Refakatçi Yakının Konaklama Giderleri
Kişisel Eşyaların İkamesi
Gerekli İlaçların Sevki
Refakat Edilemeyen Çocukların Geri Dönüşü
Hastaneden Taburcu Oluşu Takiben Otelde Konaklama
Sigortalının Vefatı Halinde, Aile Fertlerinin Dönüşü
Sigortalının Yakınının Sağlık Durumunun İzlenmesi
Ülkeye Öngörülmeyen Dönüş (1. Derece Akrabasının Vefatı Durumunda)
Acil Mesajların İletilmesi
İdari Asistans
Bagaj Kaybı veya Hasarı
Kayıp Bagajın Bulunup Ulaştırılması
Hukuki Yardım
Kefalet İçin Avans Ödeme

YURTDIŞI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI'NA NASIL SAHİP OLABİLİRİM ?
Eğer 18-69 yaş arasındaysanız, Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası'na sahip olabilir, yurtdışında da sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Yurtdışında acil bir durumla karşılaştığınızda (0216) 444 1 999 nolu telefonu aramanız yeterli olacaktır.

Siz de, size en yakın AXA SİGORTA acentesine başvurabilir, Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası'na sahip olabilirsiniz.

* Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası kapsamındaki teminatlar IPA (INTERPARTNER ASSISTANCE) tarafından sağlanmaktadır

Mühendislik Sigortaları
Elektronik Cihaz

Sigortalı elektronik cihazların deneme devresinden sonraki dönemde ani ve beklenmedik nedenlerle uğradığı zararları poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak temin eder.

ÜRÜN GENEL ŞARTLARI


MAKİNE KIRILMASI
Sigortalı kıymetlerin deneme devresinden sonraki dönemde ani ve beklenmedik nedenlerle uğrayacağı zararları poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak temin eder.

ÜRÜN GENEL ŞARTLARI
İNŞAAT SİGORTALARI
Sigortalı kıymetlerin inşaat sahasında önceden bilinmeyen ve ani bir sebeple uğrayacağı zararları poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak temin eder..

ÜRÜN GENEL ŞARTLARI
MONTAJ SİGORTALARI

 


Sigorta Firmaları Listesi

 
 
 
 
Ana Sayfa | Sigorta Türleri | Zorunlu Trafik Sigortası | Kasko Sigortasi | İşyeri Sigortası | Sağlık Sigortası | Zorunlu Deprem Sigortası | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2013 Sigorta Kasko. Tüm Hakları Saklıdır.