Sigorta Teklif
  Ana Sayfa  
  Hemen Teklif Al  
  Sigorta Ürünlerimiz  
  Trafik Sigortası  
  Kasko Sigortası  
  Konut Sigortası
  İşyeri Sigortası
  Sağlık Sigortası
  DASK Sigortası
  Bize Ulaşın

Sigorta Teklif
Sigorta İş Olanakları

» Kasko Değer Listesi
» Sigorta Firmaları

Sigorta - Trafik Sigortası - Araç Sigortası
 

AXA HAYAT SİGORTASI

ÜRÜNLER

Kritik Hastalıklar Sigortası
Kritik Hastalıklar Sigortası Size Neler Sunuyor ?

AXA SİGORTA, Kritik Hastalıklar riskinin gerçekleşmesi sonucunda ihtiyaç duyacağınız finansal desteği sağlamak amacıyla sizlere Kritik Hastalıklar Sigortası'nı sunuyor.

20-65 yaşları arasındaysanız Kritik Hastalıklar Sigortası yaptırabilir, poliçe süresi boyunca kendinizi ve sevdiklerinizi kritik hastalıklar ve isterseniz vefat riskine karşı güvence altına alabilirsiniz.

VEFAT TEMİNATI
Bu teminatı seçmeniz ve poliçe süresi içerisinde vefat etmeniz durumunda, ödenecek vefat tazminatı ile

Ailenizin gelir kaybı yaşamasını engelleyebilirsiniz ve yaşayacakları sıkıntılı dönemde gerekli finansal desteği sunabilirsiniz.
Çocuklarınızın eğitimlerini tamamlamasını garantileyebilirsiniz.

KRİTİK HASTALIKLAR TEMİNATI
Kapsam dahilindeki sağlık risklerinden birine maruz kalmanız durumunda ödenecek tazminat ile

Tedavi masraflarınızı karşılayabilirsiniz.
Çalışamamanızdan kaynaklanabilecek gelir kayıplarınızı telafi edebilirsiniz.
Yaşam ortamınızda gerekebilecek değişiklikleri yapabilirsiniz.
Böylece, Kritik Hastalıklar Sigortası ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi güvenceye alarak geleceğe çok daha rahat bakabilirsiniz.

KRİTİK HASTALIKLAR TEMİNATININ KAPSAMI...
Kritik hastalıklar teminatı ile 13 kritik hastalığa ve kaza sonucu malul kalma riskine karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz. Bu riskler şunlardır:

Miyokard enfarktüsü (kalp krizi)
Hastalık sonucu oluşan inme
Koroner damar hastalığı sonucu yapılan açık kalp ameliyatı
Kanser
Böbrek yetmezliği
Önemli organ nakli ameliyatı
Kalp kapakçığı değişimi
Aort hastalıkları sonucu yapılan ameliyat
Multipl skleroz
Yanıklar
Koma
Felç
Körlük
Kaza sonucu tam ve daimi maluliyet yenileme garantisi
Kritik Hastalıklar Sigortası bir yıl süreyle güvence sağlıyor. Ancak AXA SİGORTA, hayat ve kritik hastalıklar sigortalarına yeni bir kavram getirdi:

YENİLEME GARANTİSİ
Satın aldığınız Kritik Hastalıklar Sigortası poliçenize 65 yaşını geçmemek üzere 20 yıla kadar yenileme garantisi özelliğini de ekleyebilirsiniz!

Yenileme garantili bir poliçe satın almanız durumunda, poliçe süresi boyunca aynı teminat kapsamı altındasınız.Böylece:

Gelecekte sağlık durumunuzda meydana gelebilecek değişikliklere rağmen, sigorta güvencenizi devam ettirebilirsiniz.
Her poliçe yenilemenizde sağlık durumunuzu beyan etmekten, tıbbi tetkik ve prosedürlerden geçmekten kurtulursunuz.
Vefat ve kritik hastalıklar risklerine karşı güvence altına alınmak için gelecekte ne kadar prim ödeyeceğinizi bugünden kesinleştirmiş olursunuz.
Kritik Hastalıklar Sigortası'nın avantajlarından yararlanabilmek için size en yakın AXA SİGORTA acentesine gelin, bu özel güvenceye sahip olun.

Kritik Hastalıklar Sigortası sorunlar sizden uzak olsun...

Kritik Hastalıklar Sigortası için ödediğiniz primler, sizi vergi konusunda da rahatlatıyor. Gelir Vergisi Kanunu'nun 63/3 ve 89/1 maddeleri gereğince, primlerinizin, brüt gelirinizin %5'ine ve yıllık olarak asgari ücretin yıllık tutarına kadar kısmını vergi matrahından düşebiliyorsunuz.Örneğin gelirinizin ayda 1000 EURO ve priminizin 50 EURO olması durumunda, ödediğiniz primi vergi matrahınızdan düşüp gelirinizin bu kısmı için vergi veriyorsunuz. Bu durumda eğer %20'lik vergi dilimindeyseniz, prim tutarınızın %20'si kadar daha az vergi ödüyorsunuz. Başka bir deyişle 50 EURO tutarındaki prim için cebinizden yalnızca 40 EURO ödemiş oluyorsunuz. Bunun için muhasebecinize veya çalıştığınız şirketin personel servisine, prim ödemelerinize ilişkin belgeleri iletmeniz yeterli.

AXA HAYAT SİGORTA A.Ş. broşürde yer alan ürün özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu broşürde yer alan teminatlar poliçe özel ve sigorta genel şartları .

ÜRÜN GENEL ŞARTLARI
Hayat Sigortası Genel Şartları
Özel Şartlar

Fon Esaslı Tek Primli Sigorta
Fon Esaslı Tek Primli Sigorta Nedir ?

Bir defada ödeyeceğiniz primle, seçeceğiniz süre sonunda ister maaş, ister toplu para alabileceğiniz bir AXA SİGORTA ürünüdür.
Bu sigorta emeklilik günlerinize hazırlanırken, yapacağınız tasarrufları en iyi yatırımlarla değerlendirerek size en yüksek getiri sağlayacaktır.

AXA SİGORTA, sektördeki uluslararası tecrübesi, AXA'nın fon yönetimindeki dünya liderliği ve tecrübesi ile fonları en akılcı, en verimli yollarla değerlendirerek yüksek getiri sağlamaktadır.

NEDEN FON ESASLI ?
Priminiz bir defada ödenir. AXA SİGORTA'nın sağladığı yatırım performansı ile tasarruflarınız yüksek tutarlara ulaşır ve %100 devlet güvencesindedir. Vergi avantajından en yüksek oranlarda yararlanma fırsatınız vardır.

KİMLER KATILABİLİR ?
18-60 yaş arasındaki herkes bu sigortaya dahil olabilir.

HANGİ SÜRELER İÇİN YAPTIRABİLİRSİNİZ ?
En az 10, en fazla 30 yıl süre için bu birikim programlarından faydalanabilirsiniz. Emekliliğinizde daha yüksek gelir elde edebilmeniz için, mümkün olan en uzun sigorta süresini tercih ediniz.

PRİM TUTARINIZ NASIL ÖDENİR ?
Primleriniz sadece bir defaya mahsus olmak üzere, T.C. Merkez Bankası Efektif Satış Kuru ile çarpımı sonucu hesaplanarak Türk Lirası karşılığında ödenmektedir.

PRİMİM NASIL DEĞERLENDİRİLECEK ?
Primleriniz, Şirketimizin yatırım uzmanları tarafından en yüksek ve en güvenli alanlarda (Hazine Bonosu, Devlet Tahvili, Banka Mevduatı ve Gayrimenkul...) yatırım araçlarından, tek başınıza elde edemeyeceğiniz oranlarda değerlendirilmektedir.

Piyasa koşullarına göre optimum risk esası ile yönetilen AXA SİGORTA Sigortalılar fonunun son beş yıldaki getirileri son derece yüksektir.

SİZE BİR ŞEY OLURSA TEMİNAT NE ZAMAN DEVREYE GİRER ?
Sigortanızda yer alan riskin gerçekleşmesi durumunda, peşin ödenen tutarının vefat katsayısı ile çarpımı ve o ana kadar oluşan kar paylı birikim toplamı, belirlenen lehdar(lar)a ödenmektedir.

ÇOCUĞUMUN ADINA SİGORTA YAPTIRABİLİR MİYİM ?
18 yaşını doldurmayan kişiler için, annesi, babası veya bir yakını sigortada lehdar göstererek, çocuğun sigortadan yararlanmasını sağlayabilir.

FONDAN NASIL YARARLANABİLİRİM ?
İlk yılınızı doldurmak koşulu ile fondaki birikimlerinizin % 85'ine kadar olan kısmını piyasa koşullarında belirlenecek faiz karşılığında kullanabilirsiniz.

VERGİ AVANTAJI NEDİR ?
Eğer ücretli çalışıyor ya da beyana tabi vergi mükellefi iseniz, Gelir Vergisi Kanunu'nun 63./3 ve 89./1 maddeleri gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirebilirsiniz.

 


Sigorta Firmaları Listesi

 
 
 
 
Ana Sayfa | Sigorta Türleri | Zorunlu Trafik Sigortası | Kasko Sigortasi | İşyeri Sigortası | Sağlık Sigortası | Zorunlu Deprem Sigortası | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2013 Sigorta Kasko. Tüm Hakları Saklıdır.