Sigorta Teklif
  Ana Sayfa  
  Hemen Teklif Al  
  Sigorta Ürünlerimiz  
  Trafik Sigortası  
  Kasko Sigortası  
  Konut Sigortası
  İşyeri Sigortası
  Sağlık Sigortası
  DASK Sigortası
  Bize Ulaşın

Sigorta Teklif
Sigorta İş Olanakları

» Kasko Değer Listesi
» Sigorta Firmaları

Sigorta - Trafik Sigortası - Araç Sigortası
 

ALLİANZ SİGORTA

ÜRÜNLER


Sağlık Sigortaları > Limitsiz > Özel Sağlık
> Optimum > Vitalis
> Vitamin > Yurtdışı Sağlık
> Aile Hekimliği


Otomobil Sigortaları > Tüm Oto > Renault Kasko
> Fiat Kasko


Ev Sigortaları > Tüm Ev > Site / Apartman Yönetimi
> DASK


Sorumluluk Sigortaları > Ferdi Kaza

> Kişisel Sorumluluk

> Kişisel Güvence Sigortası

> Hekim Mesleki Sorumlulukİşyeri Sigortaları > Tüm İşyeri > Otel Paket
> Eczane Paket
> Akaryakıt Paket


Seyahat ve Yat Sigortaları > Seyahat Sağlık

> Yat

Fiat Kasko Sigortası
Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yıllık birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Allianz, Fiat marka otomobil ve kamyonet tipi araçlarınız için tüm risklere karşı tam güvence sağlıyor: Allianz Fiat Kasko.

Allianz'tan alternatif çözümler!
Neden Fiat Kasko Sigortası?
Aracınızda başınıza gelebilecek bir sürü tehlike var. Çarpma, çarpılma, yanma... Halk hareketleri, terör... Sel ve su baskını... Hırsızlık... Üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk...
Allianz, binek ve kamyonet tipi aracınızı ve sizi, olası risklere karşı koruyor. Hasarınızı en hızlı şekilde gideriyor, kendinizi güvende hissetmeniz için farklı çözümler sunuyor.
Fiat Kasko Sigortası, risklere karşı eksiksiz güvence sağlıyor.
Fiat Kasko Sigortası, risklere karşı aracınızın uğrayacağı zararları güvence altına alır.
Aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren geçecek 1 yıllık süre içerisinde meydana gelebilecek ve aracın tamir kabul edemeyecek ölçüde zarar görmesi veya çalınması halinde, peşin anahtar teslimi bedeli karşılanır.
Poliçe önyüzünde belirtilen ve hasar ödeme tarihindeki piyasa değerinden gösterilen araç ve standart aksesuarlar, hasar durumunda, hasar tarihindeki piyasa değerine göre eksiksiz ödenir.Aracın standardının dışında eklenen aksesuarlarsa yıllık %20 artışa tabidir.
Aracın uğrayacağı kısmi zararlarda sigorta bedeli eksilmez.
Terör, sel / su ve deprem teminatı dahildir. Muafiyet uygulanmaz.

Ne gibi hizmetler sunuyor?

Yetkili Servis Klozu
Allianz Sigorta A.Ş. ile Fiat Kasko anlaşması olan Fiat servislerinde eksiksiz hasar ödenmekte olup, anlaşma olmayan servislerde hasar tazminatının %30'luk kısmı sigortalı tarafından karşılanmaktadır.
Yardım Hizmeti
Bu hizmet bünyesindeki teknik, ferdi ve tıbbi teminatlar, Fiat Kasko Sigortası kapsamındadır. Teknik teminatlar, aracın çekilmesi, vinçle kurtarılması, aracın nakli, emanet ve muhafazası, profesyonel sürücü sağlanması, yedek parçaların gönderilmesinden oluşur.

Ferdi teminatlar, aracın kullanılamayışı nedeniyle söz konusu olan konaklama masraflarının karşılanmasından, daimi ikametgâha seyahat veya geri dönüş seyahatinden oluşur.

Tıbbi teminatlarsa yaralanma veya hastalık durumunda nakil veya geri dönüş seyahati, eşlik edenlerin nakli, refakatçi gönderilmesi ve acil mesajların iletilmesinden oluşur.
Çözüm Hattı
Sigortalının seyahati sırasında, Allianz Çözüm Hattı tarafından mevcut tüm kaynakların araştırılmasıyla; yol durumu bilgisi, trafik ve karayolları bilgisi, tarifeli seferler hareket ve ücret bilgisi (otobüs, feribot, tren, uçak vb.), yetkili servis bilgisini öğrenebilirsiniz.
Concierge Hizmeti
Allianz Çözüm Hattı sayesinde;

Seyahat Bilgi Hattı ile otel ve restoran bilgileri ve rezervasyonu yaptırabilirsiniz.
Toplantı Bilgi Hattı'nı kullanarak toplantı odası ve toplantı ekipmanları kiralama firmalarından organizasyon hizmeti alabilirsiniz.
Araç kiralama organizasyonu yaptırabilirsiniz.
Etkinlik Bilgi Hattı, sinema, konser, tiyatro, müze, spor karşılaşmaları, müzikal, bale ve opera etkinlikleri için bilgi sahibi olmanızı sağlar.
Feribot, otobüs, uçak, tren için bilgi alıp rezervasyon yaptırabilirsiniz; biletleriniz poliçe sahibine teslim edilir.

Kiralık Araç Hizmeti ( Otomobiller ve ruhsatında hususi kamyonet işaretli 4+1 koltuk adedi olan ve yolcu naklinde kullanılan kamyonetler için )
Allianz Yardım Hizmeti'ne başvurmak önkoşuluyla aracın trafikte seyredemeyecek şekilde hasar gördüğü kazalarda, Allianz Yardım Hizmeti tarafından aracın servise çekilmesi sağlanır ve araç onarımının servise teslimini takip eden 24 saat içerisinde giderilememesi durumunda yılda en fazla 2 kez ve toplamda yıllık 14 gün olmak üzere Kiralık Araç Hizmeti verilir. (Konaklama ve Geri Dönüş Seyahati Hizmeti'ni almayan sigortalılar bu hizmetten yararlanabilir).

Hukuksal Koruma
Araca bağlı veya sürücüden kaynaklanan hukuki uyuşmazlıklarda sigortalının korunması sağlanır. (Örneğin sürücü belgesinin kısıtlanması, kaldırılması, yeniden alınmasıyla ilgili dava ve avukatlık masrafları.)
Genişletilmiş Sorumluluk Güvencesi
Fiat Kasko Sigorta Poliçesi ile gerek siz başka aracı kullanırken, gerekse sizin aracınızı başka birisi kullanırken karşı tarafa verilecek zararlar sonucunda başınıza gelebilecek sorumluluklar güvence altındadır.
Ferdi Kaza
Araçta seyahat eden sürücü ve yolcular, kaza sonucu oluşan ölüm ve sürekli sakatlık hallerine karşı da teminat altına alınmıştır.
Güvenlik Sistemi ve Araç Kayıt Belgesi Teminatı
a. Kasko sigortalı olan aracın var olan anahtarlarından birinin çalınması, düşürülmesi, kaybedilmesi, yok olması gibi nedenler sonucunda, aracın güvenliğinin sağlanabilmesi için yapılacak,

- Mevcut anahtar / anahtarların yeniden kopyalanması,
- Alarm veya immobilizer vb. tür uyarı sistemlerinin kodlanması,
- Merkezi kilit ve/veya kontak setinin değiştirilmesi masraflarından dolayı;
b. Motorlu Araç Tescil ve/veya Motorlu Araç Trafik Belgesi ile aracın plaka levhalarının çalınması nedeniyle bunların yeniden düzenlenmesi ve/veya temin edilmesi için sigorta ettirenin/sigortalının yapacağı masraflar için; her bir olayda ve poliçe süresi içinde toplam en fazla 1000 TL'ye kadar teminat verilmektedir.

Yangın Teminatı
Yangın Sigortası Genel Şartları ile poliçe özel şartları saklı kalmak ve gerçek kişi sigortalılara ait bina yapı tarzının betonarme çelik olması şartıyla konut içindeki eşyalar için, yangın-yıldırım-infilak teminatı ilk ateş esasıyla olay başı ve poliçe süresince toplam 10.000 TL limitle poliçe kapsamına dahil edilmiştir. Her türlü kıymetli eşya (tv, müzik seti, radyo, laptop, bilgisayar gibi görsel ve işitsel cihazlar), mücevher, ziynet eşyası, saatler ve optik eşya teminat haricidir.

Kasko Sağlık Sigortası
Allianz, Sağlık Sigortası Genel Şartları ve buna ilave teşkil eden Özel Şartlar çerçevesinde, poliçede tanımlanmış yaş aralığında olan sigortalıların, kasko dönemi içerisinde 25.000 TL üst limitli, 5.000 TL muafiyetli olmak üzere, Allianz anlaşmalı sağlık kurumlarında yatarak tedavi masrafları karşılar.

Oto Koruma Optimum Paket
Yılda bir kereye mahsus olmak üzere ve ilgili poliçenin geçerlilik süresi boyunca "Fiat Ekspres Oto Boya Parlatma ve Koruma Paketi" ücretsiz olarak sunulacaktır. (Eğer poliçenizi Tofaş Oto yetkili satış bayii veya servis olan acentemizden satın aldıysanız bu hizmeti sadece poliçenizi satın aldığınız ilgili yetkili satış bayii veya servisimizden alabilirsiniz.)
Mini Onarım Hizmeti
Allianz Mini Onarım Hizmeti, kasko poliçenizin geçerlilik süresi boyunca aracınızın kaporta, boya, deri, vinil, kumaş, plastik aksamlarında oluşabilecek poliçe ekinde belirtilen ölçü ve adet limitleri dahilindeki küçük ölçekli hasarların Auto King Franchise Servis Organizasyonu Merkezlerinde bedelsiz olarak giderilmesi hizmetidir. Hasar onarımı için sigortalının kasko poliçesi ve sözlü beyanı yeterli olup, herhangi bir zabıt, tutanak veya ekspertiz gerekmemektedir. Bu hizmetimiz hasarsızlık indirimini etkilememektedir.
Hasarsızlık indirimleri
1. yıl sonu yenilemelerde %30
2. yıl sonu yenilemelerde %40
3. yıl sonu yenilemelerde %50
4. yıl sonu yenilemelerde %60
5. yıl sonu yenilemelerde %65

3, 4 ve 5 yıldan fazla hasarsızlık indiriminin kazanılmasından sonra meydana gelecek bir hasardan dolayı, hasarsızlık indiriminiz kademeli olarak düşürülerek sürdürülür.

Ayrıca, kusurunuzun bulunmadığı kanıtlandığı takdirde, indiriminiz sonraki yıllarda da devam eder.

Sadece cam kırılmasıyla ve poliçe dönemi içinde bir defaya mahsus radyo/teyp hasarıyla sınırlı kalan hasarlarda, sigorta kapsamındaki hasarsızlık indiriminiz yine de devam eder.

Fiat Kasko Sigortası ile sağlanabilen kişiye özel indirimler:

Sigortalının şahıs ve aracın binek olması şartıyla;
Sigortalı ya da sigortalıya ek olarak tek sürücü indirimi
30 yaşından büyük ve en az üç yıllık sürücü belgesi olanlar için indirim
Silahlı Kuvvetler mensupları ve eşlerine özel indirim
Meslek indirimi
Allianz, Fiat Kasko Sigortası'yla yanınızda!

Sigorta Firmaları Listesi

 
 
 
 
Ana Sayfa | Sigorta Türleri | Zorunlu Trafik Sigortası | Kasko Sigortasi | İşyeri Sigortası | Sağlık Sigortası | Zorunlu Deprem Sigortası | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2013 Sigorta Kasko. Tüm Hakları Saklıdır.