Sigorta Teklif
  Ana Sayfa  
  Hemen Teklif Al  
  Sigorta Ürünlerimiz  
  Trafik Sigortası  
  Kasko Sigortası  
  Konut Sigortası
  İşyeri Sigortası
  Sağlık Sigortası
  DASK Sigortası
  Bize Ulaşın

Sigorta Teklif
Sigorta İş Olanakları

» Kasko Değer Listesi
» Sigorta Firmaları

Sigorta - Trafik Sigortası - Araç Sigortası
 

ALLİANZ HAYAT SİGORTASI

ÜRÜNLER


Hayat Sigortası Ürünleri


> Birikim Sigortaları
> Risk Sigortaları
> Hayat Fonları

Birikim Sigortaları

Büyüyen Çocuk
Her anne-baba çocuğu için en iyisini ister. Doğduğu andan itibaren üzerine titrer, daha emeklemeye başlamadan okuyacağı okulu, yapacağı işi hayal eder. Allianz, çocuğuna güvenli bir gelecek armağan etmek isteyenler için Büyüyen Çocuk Sigortasını hazırladı.
 Özel Birikim
Bu program size, bütün beklentilerinize en iyi yanıtları veren, başka bir sosyal güvenlik kurumundan emekli olsanız bile yararlanabileceğiniz, geleceğe eksiksiz bir iyimserlikle bakmanızı sağlayacak gerçek anlamda birikimli bir sigorta sunuyor.
 Grup Özel Birikim
Allianz, Grup Özel Birikim Sigortası ile çalışanlarınızın bütün beklentilerine en iyi yanıtları veren, başka bir sosyal güvenlik kurumundan emekli olsalar bile yararlanabilecekleri, geleceğe eksiksiz bir iyimserlikle bakmalarını sağlayacak gerçek anlamda birikimli bir sigorta programı sunuyor.

Risk Sigortaları

VIP
Bir yandan hayatın zorluklarıyla mücadele ederken diğer yandan da geleceğimizle ilgili planlar yapmaya çalışırız. Ancak, öngöremediğimiz riskler ve başımıza gelebileceğini düşünmediğimiz olumsuzluklar planlarımızı uygulamaya engel olabilir. Allianz, VIP Assurance ile beklenmedik hastalıklar ve maluliyet halinde sigortalıya, vefat durumunda ise yakınlarına finansal destek hizmeti sunuyor.
Best Life
Kendiniz ve sevdiklerinizin geleceği için birikim oluşturmaya çalışırken yaşamınızla ilgili karşınıza çıkabilecek tüm riskler artık BEST LIFE ile güvence altında. Çünkü BEST LIFE size, vefat ve maluliyet risklerine karşı uzun süreli, farklı bir maddi güvence sunuyor.
Yıllık Hayat
Hayatın önümüzdeki bir yıl içinde size ve ailenize beklenmedik zor günler getirip getirmeyeceğini bilemezsiniz. Allianz, sigortalının vefatı halinde ailesine, sürekli sakatlığı halinde ise kendisine yaşam güvencesi sağlayan çağdaş bir sigorta sunuyor.
Ferdi Kaza
İleriye dönük her hamleniz ufak tefek risklerle doludur. Geleceğinizi ve gelecek güvencenizi belirlerken, beklentilerinizin yanıtını almak istersiniz. Ferdi Kaza Sigortanız varsa gazların teneffüsü, yanıklar, burkulma-kırık çıkık, böcek sokması, ev ve işyeri kazaları teminat altındadır.
 Grup Yıllık Hayat
Grup Yıllık Hayat Sigortası ile Allianz çalışanlarınızı, bir yıl boyunca karşılaşabilecekleri risklere karşı teminat altına alıyor. Bu sigorta ile çalışanınızın vefatı halinde ailesine, sürekli sakatlığı halinde ise kendisine bir yaşam güvencesi sağlanmış oluyor.
Grup Ferdi Kaza
Grup Ferdi Kaza Sigortası ile Allianz çalışanlarınızı, bir yıl boyunca karşılaşabilecekleri kaza risklerine karşı teminat altına alıyor. Bu sigorta ile çalışanınızın vefatı halinde ailesine, sürekli sakatlığı halinde ise kendisine bir yaşam güvencesi sağlanmış oluyor.

Hayat Fonları

Tüm Fonlar
Değişik zaman aralıklarını kapsayan Yatırım araçları - Piyasa göstergeleri getiri karşılaştırmalarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 Birikim Sigortaları Getirileri
Geçmiş dönem karpayı oranlarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 Hayat Fon Fiyatları Değişimi
Değişik zaman aralıklarını kapsayan hayat yatırm fonları değişim yüzdelerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 Getiri Karşılaştırma Grafikleri
Değişik zaman aralıklarını kapsayan getiri karşılaştırma grafiklerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 Gelişmiş Grafikler
Değişik zaman aralıklarını kapsayan interaktif grafiklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.Sigorta Firmaları Listesi

 
 
 
 
Ana Sayfa | Sigorta Türleri | Zorunlu Trafik Sigortası | Kasko Sigortasi | İşyeri Sigortası | Sağlık Sigortası | Zorunlu Deprem Sigortası | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2013 Sigorta Kasko. Tüm Hakları Saklıdır.