Sigorta Teklif
  Ana Sayfa  
  Hemen Teklif Al  
  Sigorta Ürünlerimiz  
  Trafik Sigortası  
  Kasko Sigortası  
  Konut Sigortası
  İşyeri Sigortası
  Sağlık Sigortası
  DASK Sigortası
  Bize Ulaşın

Sigorta Teklif
Sigorta İş Olanakları

» Kasko Değer Listesi
» Sigorta Firmaları

Sigorta - Trafik Sigortası - Araç Sigortası
 

AİLEMİN GÜVENCESİ SİGORTASI

Sigorta Teklif

Allianz, 70`den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yıllık birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Allianz, hem sizi hem de ailenizin tüm fertlerini, kapkaç da dahil başınıza gelebilecek maddi zararlara karşı güvence altına almak için Ailemin Güvencesi'ni geliştirdi.

Sorumluluk sigortası, Ailemin Güvencesi sigortası

Allianz ile her soruna ayrı çözüm!
Özellikle büyük şehirlerde yaşanan en büyük sorunlardan birinin kapkaç olduğunu gördük. Türkiye genelinde yapılan bir araştırma sonucunda, 2004 yılında tüm illerimizde kapkaç olaylarıyla karşılaşıldığı ve yaklaşık 17.000 kayıtlı olayın bulunduğu belirtiliyor.
İstanbul, 5.999 adet kapkaç olayıyla ilk sırada. İstanbul'u 1757 olayla İzmir ve 635 olayla Diyarbakır izliyor. Antalya, Ankara, Bursa, İçel, Gaziantep, Balıkesir ve Denizli, kapkaç olaylarının sıkça yaşandığı diğer illerimiz... Bu ve buna benzer sorunlarda kafanız rahat olsun dedik ve Allianz olarak Ailemin Güvencesi'ni geliştirdik.


Neden Ailemin Güvencesi?
Ailemin Güvencesi hem sizi hem de ailenizin tüm fertlerini, kapkaç olaylarında başınıza gelebilecek maddi zararlara karşı güvence altına alıyor.

Ailemin Güvencesi kapsamına girdiğiniz anda gasp, kapkaç ve yankesicilik sonucunda;

*Çalınan çantanız dahil kişisel eşyalarınıza, cep telefonunuza, üzerinizde bulunan seyahat biletlerinize gelebilecek zararlar (taşınabilir bilgisayarlar ve aksamları hariç),
*Kimlik, pasaport, ehliyet vb. belgelerin yeniden temini için yapacağınız masraflar,
*Çalınan, kaybolan kredi kartlarınızla yapılacak harcamalar teminat altındadır.

Kapkaç dışında neler kapsam dahilinde?
Ailemin Güvencesi ile sadece kapkaç değil, evinizin dışında karşılaşabileceğiniz daha birçok riske karşı güvence altındasınız. Başınıza bir kaza geldi, kolunuzu kırdınız. Ailemin Güvencesi'ni hemen yanınızda bulacaksınız.

Ailemin Güvencesi, kaza sonucu sürekli sakatlık ve tedavi gerektiren hallerde sizi teminat altına alır, kaza sonucu vefat durumundaysa lehtarlarınıza tazminat ödenir.


Neler güvence altında?
Üçüncü şahıslara ve mallarına verebileceğiniz zararlar da güvencemiz altında. Çocuğunuz kendisini ezmekten kaçınan iki aracın çarpışmasına neden olsa veya top oynarken komşunuzun camını kırsa... Siz süpermarkette alışveriş arabanızla birisine zarar verseniz ya da rafları devirseniz... Evinizin balkonundan bir saksı düşüp komşularınıza, yoldan geçenlere veya park halindeki bir araca zarar verse Ailemin Güvencesi'ni yanınızda bulursunuz.
Ailemin Güvencesi ile sizin ve birlikte yaşadığınız aile fertlerinizin, üçüncü şahıslara ve mallarına verebilecekleri zararları da bu poliçemizle teminat altına alıyoruz.

Siz de karşılaşabileceğiniz birçok riske karşı Ailemin Güvencesi'nden yararlanın.

Sizin ve ailenizin mutluluğu ve huzuru için...Size özel en uygun fiyatı almak için lütfen buraya tıklayınız.

 
 
 
 
Ana Sayfa | Sigorta Türleri | Zorunlu Trafik Sigortası | Kasko Sigortasi | İşyeri Sigortası | Sağlık Sigortası | Zorunlu Deprem Sigortası | Gizlilik | İletişim
© Copyright 2013 Sigorta Kasko. Tüm Hakları Saklıdır.